Увага!
Можна напис українською або російською мовою. Якщо Вам потрібен більший розмір або інший колір фарбування - ціну уточнюйте у менеджера, вона може відрізнятися. Спасибі!
Цей товар може бути індивідуальним. Якщо ви хочете внести правки - також звертайтеся до менеджера, можна за посиланням на вайбер вище.
На цей товар можлива оптова ціна при кількості від 5 шт.
✅ Шукаєте оригінальний варіант декоративного оформлення ваших найцінніших спогадів на стіні? Тоді маємо чудове рішення для вас - це Фоторамка колаж на 5 фото з квітами Весна. Вона гарантовано додасть затишку і тепла в інтер'єр вашої оселі, подарує щирі, непідробні емоції та допоможе тримати світлини з цінними моментами на видному місці! ✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає оригінально, стильно та естетично.
Загальний розмір композиції (ШхВ): 70х52 см;
Кількість рамок: 5 шт;
Розмір фото: 10х10 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Колір на фото: чорний.


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Мастерская39 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для панно |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Кількість віконець | 5 шт. |
| Місткість зображень | 5 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 70 см |
| Висота рамки | 52 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 928,57 ₴














