Шукаєте оригінальний та приємний подарунок любителю музики? Тоді миємо чудовий варіант для вас - Годинник "Музика" з Дерева Настінний, який гарантовано подарує щирі непідробні емоції та додасть затишку і тепла в будь-який інтер'єр!
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлений із екоматеріалів, тому безпечний для детей;
✅ Виглядає стильно, вишукано та креативно.
Загальний розмір виробу (ШхВ): 49х50 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Колір на фото: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437,50 ₴




