ИБП UPS Повербанк для Роутера с Персонализированной Надписью DC1018P 10400mAh (До 7 часов работы!)
2 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: tobi-90182
+380 (50) 010-05-50
Viber
- +380 (67) 366-32-03
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ДБЖ UPS УПС Павербанк для Роутеру З Гравіюванням 10400mAh
Цей портативний блок безперебійного живлення (ДБЖ) створений для надійного живлення вашого роутера навіть при відключенні електроенергії. Він працює в режимі звичайного блоку живлення при підключенні до мережі, а при зникненні електрики автоматично перемикається на живлення від вбудованого акумулятора. Потужна ємність 10400mAh забезпечує безперервну роботу роутера від 3 до 7 годин, залежно від споживаної потужності.
Характеристики:
- Вхідна напруга: AC 5-265V, 50/60Гц;
- Вихідна потужність: 18 Вт;
- Виходи: USB 5V 2A, 5V 1A / 9V 1A / 12V 1A;
- Джерело живлення: 15V 0.6A / 24V 0.6A;
- Ємність акумулятора: 10400mAh;
- Час автономної роботи: 3-7 годин;
- Колір: Чорний;
Цей ДБЖ — ідеальне рішення для вашого дому чи офісу, забезпечуючи безперервне інтернет-з'єднання в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 4 шт |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Индикация | Световая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ток заряда | 1 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 18 Вт |
| Время переключения | 1 мс |
| Время работы при полной нагрузке | 180 мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴









