Увага!
Можна напис українською або російською мовою. Якщо Вам потрібен більший розмір або інший колір фарбування - ціну уточнюйте у менеджера, вона може відрізнятися. Спасибі!
Этот товар может быть индивидуальным. Если вы хотите внести правки - также обращайтесь к менеджеру, можно по ссылке на вайбер выше.
На этот товар возможна оптовая цена при количестве от 5 шт.
Настінний годинник з фоторамками Квадрат
У кожної людини є власне особливе місце, де вона відпочиває, ростить дітей, займається улюбленими справами, відчуває затишок і комфорт - це її будинок. А, як відомо, невідкладну роль у створенні приємної домашньої атмосфери в домі відіграє декоративне оздоблення будинку.
Ми пропонуємо чудове рішення для декору вашого інтер'єру - Настінний годинник з фоторамками Квадрат. Він гарантовано додасть вашій кімнаті стилю та вишуканості, а також подарує вам щирі, непідробні емоції. Ви відчуєте справжній домашній затишок і зможете постійно милуватись світлинами найрідніших людей!
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлений з екоматеріалів, тому безпечний для дітей;
✅ Виглядає оригінально, стильно та креативно.
Загальний розмір виробу (ШхВ): 71х71 см;
Розмір фото: 15х15 см;
Кількість фото: 8 шт;
Колір виробу на фото: коричневий;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Мастерская39 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для панно |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість віконець | 8 шт. |
| Місткість зображень | 8 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 71 см |
| Висота рамки | 71 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 14 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 14 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 1 571,43 ₴













