Внимание!
Можно надпись на украинском или русском языке. Если Вам нужен больше размер или другой цвет покраски - цену уточняйте у менеджера, она может отличаться. Спасибо!
Этот товар может быть индивидуальным. Если вы хотите внести правки - также обращайтесь к менеджеру, можно по ссылке на вайбер выше.
На этот товар возможна оптовая цена при количестве от 5 шт.
✅ Шукаєте оригінальний варіант декоративного оформлення ваших найцінніших спогадів на стіні? Тоді маємо чудове рішення для вас - це Рамка для фото Moments на прищіпках. Вона гарантовано додасть затишку і тепла в інтер'єр вашої оселі, подарує щирі, непідробні емоції та допоможе тримати світлини з цінними моментами на видному місці! ✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає оригінально, стильно та естетично.
Загальний розмір виробу (ШхВ): 44х64 см;
Колір на фото: Коричневий;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм.
У набір входять: рамка, 15 кольорових прищіпок і декоративна мотузка
Лайфхак: помістіть під прищіпку нове фото, або замітку. З нашими фоторамками з прищіпками Ви завжди встигнете залишити оригінальне повідомлення рідним, коли вони сплять або відсутні вдома. Нотатки олівцем, маркером на папірці кидаються в очі, будьте впевнені, їх завжди прочитають ☺️


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Мастерская39 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для панно |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 44 см |
| Висота рамки | 64 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 971,43 ₴











