Скарбничка 365 днів з Тік-Току! З нею неможливо НЕ заощадити!
Не знаєте що подарувати близьким? Подаруйте їм реалізацію мрії!
Або ж збираємо на мрію разом!
Це все про наш БЕСТСЕЛЕР до свят!
Кожного дня виділяйте зручну суму для себе і кидайте в скриньку щодня протягом року. Від 1 грн до 365 закреслюйте відповідну цифру на скарбничці🥰 В кінці року у Вас буде 66 795 грн.
Розмір (ШхВхГ): 19х25х15,5 см
Колір: чисте дерево
Артикул: 01262
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня подарунків |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 700 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День народження |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





