✅ Загальний розмір виробу (ШхДхВ): 6,4х6,4х22,8 см;
✅ Об'єм термоса: 400 мл;
✅ Матеріал: нержавіюча сталь стандарту SUS304;
✅ Колір: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.4 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 10 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Tobi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 228 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Вага | 300 г |
| Ширина горловини | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



