✅Шукаєте ніжний та милий подарунок коханій людині? Тоді маємо для вас чудовий варіант - це Набір костерів "Песики і Котики" з милим друком. Вони гарантовано подарують щирі, непідробні емоції вашій половинці, а також допоможуть захистити кухонні поверхні від впливу гарячих напоїв.✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлений з екоматеріалів, тому безпечний для дітей;
✅ Виглядає мило, весело та креативно.
В набір входить 6 підставок. Якщо бажаєте внести зміни в дизайн виробу - звертайтесь до наших менеджерів, вони обов'язково допоможуть вам з вибором оптимального варіанту та нададуть інформацію про ціни.
Загальний розмір виробу (ШхВ): 9х9 см;
Матеріал: ХДФ з білим ламінуванням;
Товщина матеріалу: 3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підставки | Багаторазова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | МДФ |
| Вбирає вологу | Ні |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Підставка під чашку |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,29 ₴











