✅ Шукаєте оригінальний подарунок коханій людині? Тоді маємо чудовий варіант для вас - це Фото-куля на підставці з дерева. Цей виріб - не просто елемент декору вашої кімнати, - це справжній витвір мистецтва, що подарує щиру посмішку, радість, а також допоможе зберегти найцінніші спогади про час разом на видному місці! ✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає мінімалістично та естетично.
Загальний розмір кола (ШхВ): 20,5х20,5 см;
Загальний розмір підставки (ШхВхД): 9х12х9 см;
Матеріал фото-кулі: ХДФ з білим ламінуванням;
Товщина матеріалу кулі: 3мм;
Матеріал підставки: листкова береза;
Товщина матеріалу підставки: 4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня подарунків |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Бежевий |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Розміщення рамки | горизонтальне та вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | екран не передбачений |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | False |
| Петля для кріплення до стіни | False |
| Підставка | True |
| Вага | 0.25 кг |
| Довжина багета | 20.5 см |
| Ширина багета | 20.5 мм |
| Ширина зображення | 20.5 см |
| Висота зображення | 20.5 см |
| Ширина рамки | 20.5 см |
| Висота рамки | 20.5 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 20.5 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 20.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,50 ₴







