✅ Годинник-Карта України - це ідеальний подарунок для себе або близької вам людини! Він стане чудовим доповненням декоративного оздоблення будь-якого інтер'єру і подарує щирі, непідробні емоції! ✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає оригінально, витончено та креативно.
Загальний розмір виробу (ШхВ): 60х41,5 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина виробу: 6 мм - основа, 4 мм - елементи другого шару;
Колір на фото: чисте дерево з чорними елементами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Матеріал циферблата | Натуральне дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Інший |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 10 мм |
| Колір | |
| Колір | Чисте дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812,50 ₴







