Декоративне дерев'яне панно "Риби"
У кожної людини є власне особливе місце, де вона відчуває затишок та комфорт, відпочиває, ростить дітей та набирається сил після важкого робочого дня - її будинок. А, як відомо, невідкладну роль у створенні затишної домашньої атмосфери відіграє внутрішнє оздоблення оселі.
Ми пропонуємо Вам чудове рішення для декору вашого інтер'єру - декоративне панно "Риби". Воно гарантовано додасть ексклюзивності, оригінальності та приємної атмосфери вашій кімнаті!
Переваги:
✅Чудово підійде до будь якого інтер'єру;
✅Виготовлене з екоматеріалів, тому безпечне для дітей;
✅Виглядає оригінально, ексклюзивно та креативно.
Композиція доступна у таких розмірах:
❤️70 см
Розмір (Ш*В): 60,9x70 см;
❤️90 см
Розмір (Ш*В): 78,3x90 см;
❤️100 см
Розмір (Ш*В): 87x100 см.
❤️120 см
Розмір (Ш*В): 100,4x120 см.
Колір на фото: Чорний;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Матеріал: листова береза.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Анімалістика |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Випалювання на дереві |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Модульна картина | Ні |
| Покриття захисним лаком | Так |
| Оформлення | Без рами |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 60.8 см |
| Висота картини | 70 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Український |
| Вид картини | Панно |
| Техніка | Різьба |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Вид образотворчого мистецтва | Графіка |
| Розмір | |
| Розмір | 70 см |
| Колір | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 187,50 ₴




