Мотиваційний Годинник з Фоторамками - це оригінальний варіант офісного декору. Виконаний з деревини найвищої якості з увагою до найменших деталей, тож це не просто виріб з дерева, а справжній витвір мистецтва, який гарантовано подарує щирі, непідробні емоції, а також привнесе затишну, надихаючу атмосферу!
Переваги:✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру; ✅ Виготовлений з екоматеріалів, тому безпечний для дітей; ✅ Виглядає ніжно, вишукано та стильно.
Загальний розмір композиції (ШхВ): 1,1х1,1 м;
Довжина слів: 35 см - "Зараз", 12,8 см - "або", 35 см - "ніколи!";
Розмір рамок: 8 шт 10х15 см, 4 шт - 13х18 см;
Колір рамок: чорний;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Тип годинника | Настінні |
| Колір циферблата | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Радіо | False |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стреколочна |
| Габаритні розміри рамки | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики годин | |
| Голосове сповіщення | False |
| Місячний календар | False |
| Маятник | немає |
| Барометр | False |
| Підсвічування | False |
| Термометр | False |
| Габаритні розміри годинника | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 187,50 ₴




