Декор з Дерева на Стіну "Легені" - ідеальний декор для дому з дерева, який додасть затишку!
Увага! Вироби розміром 70 см і вище складаються з декількох частин.
Композиція доступна у таких розмірах:
❤️50 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 50х48 см;
❤️60 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 60х57,5 см;
❤️70 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 70х67 см;
❤️90 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 90х86,2 см;
❤️100 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 100х95,8 см;
❤️120 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 120х115 см;
Матеріал: листкова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Колір на фото: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Медицина |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Випалювання на дереві |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Ні |
| Кількість модулів картини | 1 |
| Покриття захисним лаком | Так |
| Оформлення | Без рами |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 50 см |
| Висота картини | 48 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Український |
| Техніка | Лазерне різання |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Вид образотворчого мистецтва | Графіка |
| Вид картини | Панно |
| Розмір | |
| Розмір | 50 см |
| Колір | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862,50 ₴










