Наші композиції у вигляді сімейного дерева - завжди бестселери продажів! Додайте затишку і тепла у ваш інтер'єр з нашими сімейними деревами!
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлене з екоматеріалів, тому безпечне для дітей;
✅ Виглядає стильно, оригінально та креативно.
Композиція доступна у трьох варіантах:
- без написів;
- зі стандартними написами;
- із власними написами.
Загальний розмір виробу при розміщенні як на фото (ШхВ): 190х235 см;
Кількість фоторамок: 10 шт - 10х15 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм - рамки. 4 мм - декоративні елементи;
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 10 шт. |
| Місткість зображень | 10 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 190 см |
| Висота рамки | 200 см |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴




