Подарунок Лікарю - Годинник "Найкращому Лікарю" з фоторамками
Якщо Ви шукаєте нестандартні рішення оформлення інтер’єру та прагнете створити затишок в домі, то Вам саме до нас✨
Такий годинник не просто виконає свою основну функцію і покаже котра година⏰, а й зберігатиме найцінніші серцю моменти!
Фоторамка доступна у розмірах:
❤️Розмір S:
Розмір (ШхВ): 60х48 см;
Кількість фото: 7 шт;
Розмір фото: 9х13 см;
❤️Розмір М:
Розмір: 75х59 см;
Кількість фото: 7 шт;
Розмір фото: 10х15 см;
❤️Розмір L:
Розмір: 100х81см;
Кількість фото: 7 шт;
Розмір фото: 21х15 см.
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 та 4 мм;
Колір на фото: коричневий із золотими елементами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика декору, малюнка | Професії |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 2 мм |
| Розмір | |
| Розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 237,50 ₴




