


Композиція з фоторамок "Ліхтар Вечірній" із закоханими котиками, декоративне панно
4 250 ₴
- В наявності
- Код: 01509-чор-S
- +380 (67) 366-32-03
Шукаєте цікавий варіант для декоративного оформлення декору вашої кімнати? Тоді в нас є чудове рішення для вас - це композиція з фоторамок "Ліхтар", - вона гарантовано додасть затишку і тепла в інтер'єр вашої оселі, подарує щирі, непідробні емоції та допоможе тримати спогади з найріднішими на видному місці!
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає стильно, вишукано та креативно.
Композиція доступна у наступних розмірах:
❤️Розмір S
Загальний розмір композиції (ШхВ): 140х200 см;
Кількість фото: 12 шт;
Розмір фото: 6 шт - 10х15 см, 67 шт - 21х15 см;
❤️Розмір М
Загальний розмір композиції (ШхВ): 170х220 см;
Кількість фото: 12 шт;
Розмір фото: 4 шт - 20х30 см (А4), 8 шт - 21х15 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм - фоторамки, 4 мм - інші елементи композиції.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 12 шт. |
| Місткість зображень | 12 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 140 см |
| Висота рамки | 200 см |
| Вага | 5 кг |
| Розмір | |
| Розмір | S |
- Ціна: 4 250 ₴


