✅ Шукаєте оригінальний варіант декоративного оформлення ваших найцінніших спогадів на стіні? Тоді маємо чудове рішення для вас - це Колаж з фото "Наш Клас". Вона гарантовано додасть затишку і тепла в інтер'єр вашої оселі, подарує щирі, непідробні емоції та допоможе тримати світлини з цінними моментами на видному місці! ✅
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлена з екоматеріалів, тому безпечна для дітей;
✅ Виглядає оригінально, стильно та естетично.
Загальний розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 120х70 см.
Розмір фото: 6 шт - 10х15 см, 3 шт - 21х15 см;
Колір на фото: чорний;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм - фоторамки, 4 мм - декоративні елементи і написи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість віконець | 9 шт. |
| Місткість зображень | 9 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 120 см |
| Висота рамки | 70 см |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴





