Шукаєте оригінальний варіант декоративного оздоблення інтер'єру вашої кімнати? тоді маємо для вас чудову пропозицію - це Годинник з Вашим Фото Настінний. Це не просто виріб, - це справжній витвір мистецтва, який привнесе у ваш дім затишок, теплу, приємну атмосферу, підкреслить ваш стиль та допоможе зберегти найцінніші моменти з рідними на видному місці!
Переваги:
✅ Чудово підійде до будь-якого інтер'єру;
✅ Виготовлений з екоматеріалів, тому безпечний для дітей;
✅ Виглядає ніжно, вишукано та стильно.
Виріб доступний у таких розмірах:
✅ M
Розмір годинника (ШхВ): 20х20 см;
✅ L
Розмір годинника (ШхВ): 29х29 см;
Матеріал: ХДФ з білим ламінуванням;
Товщина матеріалу: 3 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 20 мм |
| Розмір | |
| Розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,50 ₴




