Увага!
Вказана ціна за мінімальний розмір.
Якщо Вам потрібен більший розмір або інший колір - ціну уточнюйте у менеджера, вона може відрізнятися. Спасибі!
Цей товар може бути індивідуальним. Якщо ви хочете внести правки - також звертайтеся до менеджера, можна за посиланням на вайбер вище.
На цей товар можлива оптова ціна при кількості від 5 шт.
Декоративне панно КВІТИ - родзинка нашої колекції!
Цінуєте екологічні матеріали та дизайнерські рішення?
Тоді дерев'яне панно Квіти - це саме те, що ви шукаєте!
Композиція доступна у таких розмірах:
❤️90 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 90х45см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 30х45 см;
❤️100 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 100х50см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 34х50 см;
❤️120 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 120х60см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 40х60 см;
❤️150 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 150х70 см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 47х70 см;
❤️200 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 200х90см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 60х90 см;
❤️210 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 200х100 см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 68х100 см;
❤️250 см
✅Загальний розмір композиції (ШхВ): 250х120 см;
✅Кількість елементів - 3 шт.
✅Розмір кожного елемента (ШхВ): 80х120 см;
Матеріал: листкова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Колір на фото: чорний.
Матеріал: листова деревина (береза) найвищого ґатунку
Товщина матеріалу: 6 мм
Колір: чорний
Колір фарбування може бути за вашим вибором під замовлення, так само можна вибрати інший розмір. Наш менеджер з радістю Вас проконсультує.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня подарунків |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Абстракція |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Випалювання на дереві |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Так |
| Кількість модулів картини | 3 |
| Покриття захисним лаком | Так |
| Оформлення | Без рами |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 90 см |
| Висота картини | 45 см |
| Стан | Новий |
| Вид картини | Панно |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розмір панно | 90 см |
- Ціна: 1 225 ₴













