Увага!
Вказана ціна за мінімальний розмір.
Якщо Вам потрібен більший розмір або інший колір - ціну уточнюйте у менеджера, вона може відрізнятися. Спасибі!
Цей товар може бути індивідуальним. Якщо ви хочете внести правки - також звертайтеся до менеджера, можна за посиланням на вайбер вище.
На цей товар можлива оптова ціна при кількості від 5 шт.
Цінуєте екологічні матеріали та дизайнерські рішення?
Тоді дерев'яне панно - це саме те, що ви шукаєте!
Це настінне панно з дерева. Воно не тільки красиво виглядає, але й має безліч переваг:
✅ Екологічно чистий матеріал та безпечний для дітей;
✅ Оригінальний та креативний дизайн;
✅ Довговічність - покритий захисними матеріалами: фарбою чи лаком;
✅ Ручна робота з дерева, що надає унікальності та ексклюзивності;
✅ Стильне та модне декоративне рішення, що завжди в тренді.
Композиція доступна у таких розмірах:
❤️60 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 43,6х60 см;
❤️70 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 50,9х70 см;
❤️90 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 65,4х90 см;
❤️100 см
✅Розмір при розміщенні як на фото (ШхВ): 72,7х100 см;
Матеріал: листкова береза;
Товщина матеріалу: 6 мм;
Колір на фото: чорний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня подарунків |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Абстракція |
| Тип картини | Оригінал |
| Виконання | Випалювання на дереві |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Ні |
| Кількість модулів картини | 1 |
| Покриття захисним лаком | Так |
| Оформлення | Без рами |
| Матеріал рами | Дерево |
| Ширина картини | 44 см |
| Висота картини | 60 см |
| Стан | Новий |
| Вид картини | Панно |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір панно | 60 см |
- Ціна: 937,50 ₴














