Увага!
Цей товар може бути індивідуальним. Якщо ви хочете внести правки - звертайтесь до менеджера, можна за посиланням на вайбер вище.
На цей товар можлива ОПТОВА ціна при кількості від 3 шт., звертайтеся!
Фоторамка ажурна з серцями
Шукаєте оригінальний варіант декоративного оформлення фотографій своєї сім'ї на стіні? Тоді маємо чудовий варіант для вас - це Фоторамка ажурна з серцями. Вона гарантовано подарує щирі, непідробні емоції, привнесе затишок і тепло у інтер'єр вашої оселі, а також допоможе зберегти найцінніші спогади з рідними на видному місці!
✅ Розмір виробу (ШхВ): 84х47 см;
✅ Кількість фото: 6 шт
✅ Розмір фото: 10 * 15 см;
Матеріал: листова береза;
Товщина матеріалу: 6 та 4 мм;
Колір на фото: чорний з білими елементами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Мастерская39 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для панно |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість віконець | 8 шт. |
| Місткість зображень | 8 шт. |
| Ширина зображення | 9 см |
| Висота зображення | 14 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 84 см |
| Висота рамки | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 714,29 ₴










